Miks korrektselt utiliseerida?

– Renoveerimisega kaasnevad jäätmed

Hoone renoveerimisel jääb tihtilugu üle korralik hunnik vana eterniiti, millest siis üsna keeruline lahti saada: prügimäe tasu ja sinna transportimine võib kokku maksta kolmekohalise summa.

– Asbestitolm on ebavajalik terviserisk

Vana eterniidi ladustamine või matmine võib põhjustada kantserogeense aine levikut keskkonda, tekitades terviseriske inimestele ja keskkonnale. Asbestitolm jääb oma füüsikalise olemuse tõttu õhku hõljuma ega sadestu.

Viielainelise (Villa või Gotika) plaadi ostul vana eterniidi utiliseerimine tasuta

Võtame tasuta vastu sama koguse eterniiti, mis tekib hoone katuse renoveerimisel uue katusekatte materjali koguse alusel. Näiteks, ostes 200 Villa laineplaati, saab meie juures tasuta utiliseerida samaväärse kaaluga vana eterniiti.

KAMPAANIATOOTED

Cedral Gotika 585 x 920mm.

Kaasaegne asbestivaba Cedral Gotika eterniit (P75 profiil) on kõige väiksemad laineplaadid, mis oma mõõtmete ja kõrgete lainetega moodustavad katusel kivikatusega sarnase välimuse. Küll aga on materjal keskkonnasõbralikum ning katuse kogumaksumusest on võrreldes kiviga võimalik säästa märkimisväärne summa.

Cedral Gotika laineplaate peetakse klassikaliseks katusematerjaliks, mistõttu neid kasutatakse nii klassikalises kui ka moodsas disainis. Cedral Leedu eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.

VAATA LÄHEMALT…

Cedral Villa 875 x 920mm.

Asbestivaba Kaasaegne Cedral Villa (P75 profiil) eterniitplaat on üks kõige populaarsemaid katusekatteid, sest pakub hea hinna eest head tulemust. Erinevalt alternatiivsetest materjalidest töödeldakse Leedu eterniitplaadid juba tehases täielikult valmis – lõigatakse nurgad ja puuritakse augud. See omakorda kiirendab katuse katmist ning annab võimaluse säästa paigalduse pealt.

Kõikidel Leedu eterniitplaatidel on välja töötatud spetsiaalne karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et katus püsiks pikalt ilus. Väiksemad profiilid ja kõrged laiad lained annavad katusele kauni välimuse. Kõrged lained muudavad need plaadid ka tugevaks ja vastupidavaks.

Cedral Leedu eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.

VAATA LÄHEMALT…

 

KAMPAANIA „TASUTA ETERNIIDI UTILISEERIMINE“ TINGIMUSED

1. Kampaaniaüldtingimused

  1. 1.1.  Kampaania „Tasuta Eterniidi Utiliseerimine“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks onBestor Grupp AS (edaspidi Korraldaja).
  2. 1.2.  Kampaania algab 01.05.2024 kell 00:01 ja lõppeb 01.08.2024 kell 23:59 (edaspidiKampaaniaperiood).
  3. 1.3.  Kampaaniatooted on UAB Eternit Baltic poolt toodetud ja Korraldaja poolt Eestisseimporditud Eternit Gotika ja Eternit Villa laineplaadid (edaspidi Kampaaniatooted).
  4. 1.4.  Kampaania kehtib müüjate veebi- ja tavapoodides, nagu on välja toodud veebilehel:bestor.ee/edasimuujad/ (edaspidi Pood).
  5. 1.5.  Kampaania ei kehti UAB Eternit Baltic toodetega, mida impordivad kolmandad osapooled. Edasimüüja juures peab klient veenduma, et tema valitud toode sobib kampaanias osalemiseks.
  6. 1.6.  Kampaaniaga seoses peab klient järgima müüja juhiseid.

2. Kampaanias osalemine

  1. 2.1.  Kui klient ostab kampaaniaperioodil Korraldaja poolt tarnitud Kampaaniatooteid ning valib võimaluse utiliseerida samas kaalulises koguses vana eterniiti, on kliendil õigus osaleda kampaanias vastavalt edaspidi kirjeldatule.
  2. 2.2.  Klient saab vahetatavalt katuselt maha võetud kiudtsement laineplaadid perioodil 01.05.2024 – 01.10.2024 (ehk Kampaaniaperioodil või kuni 2 kuud peale Kampaania lõppu) järgnevatesse kogumispunktidesse: Bestor Grupp AS Tallinn (Valdeku 168, Tallinn, 11217) või Bestor Grupp AS Tartu (Tööstuse tee 3, Tõrvandi, Tartumaa)
  3. 2.3.  Vanade kiudtsement laineplaatide kahte eelnevalt mainitud kogumispunkti viimiseks peab Klient esitama uute kiudtsement laineplaatide ostuarve (mis on väljastatud Kampaaniaperioodil ehk ajavahemikul 01.05.2024 – 01.08.2024) eelnevalt aadressile bestor@bestor.ee.

3. Eritingimused

3.1. Korraldaja ei kata kiudtsement laineplaatide utiliseerimisel nende kogumispunktidesse veoga seonduvaid kulusid kuid Kliendi poolt sooviavalduse esitamisel saab Bestor organiseerida transpordilahenduse vanade kiudtsement laineplaatide transpordiks.

3.2. Korraldaja võimaldab tasuta utiliseerida vahetatavalt katuselt maha võetud kiudtsement laineplaadid vastavalt Kampaaniatoodete kaalule.

3.4. Näited Korraldaja poolt korvatud utiliseerimistasu kohta: • Klient ostis Kampaaniatooteid:

o 1 Eternit Gotika laineplaat kaalub 7 kg.
o Klient ostis 250 Eternit Gotika laineplaati.
o 250 plaadi kogukaaluks on 1750 kg.
o Korraldaja võimaldab kliendil tasuta utiliseerida 1750 kg ulatuses katuselt maha

võetud kiudtsement laineplaate.

o 1 Eternit Villa laineplaat kaalub 11 kg.
o Klient ostis 154 Eternit Villa laineplaati.
o 154 plaadi kogukaaluks on 1694kg.
o Korraldaja võimaldab kliendil tasuta utiliseerida 1694 kg ulatuses katuselt maha

võetud kiudtsement laineplaate.
3.5. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse AS Bestor Grupp

müügitingimustest https://bestor.ee/uldtingimused/ . 4. Kampaaniakorraldajakontaktandmed

4.1. AS Bestor Grupp, reg nr 10433846, Valdeku tn 168, Tallinn 11217, e-post: bestor@bestor.ee, tasuta tel: 1900 (kuhu saab pöörduda Kampaaniaga seonduvate küsimuste ja pretensioonide korral).

4.2. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on AS Bestor Grupp.