Katuselahendused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, tegeleb katusematerjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga.

Aastatega kogunenud kogemused annavad võimaluse pakkuda professionaalset nõu nii kattematerjalide valikul kui ka paigaldusel ning võimalike küsimuste lahendamisel.
Meie eesmärgiks on luua kliendi soovidele vastav visioon ja tulemus ning säästa koostöös klienti liigsest närvi-, raha- ja ajakulust.

Pika ja eduka tegutsemise märksõnadeks on kvaliteet, professionaalsus ning usaldus. Pöörame suurt tähelepanu nii meie töötajate pidevale erialasele koolitamisele kui ka klientide järjepidevale väljaõppele erinevate materjalide ja süsteemide nõuetekohaseks paigalduseks.

Kindlasti tekib Teil küsimus, miks Eterniitkatus24.ee saab pakkuda katusematerjale odavamalt ning soodsamalt kui teised?
Vastus on lihtne: meil ei ole kalleid rendipindu ja suurt personali. Me hoiame püsikulud väikesed, oleme mitme katusematerjali maaletoojad ning meil on ideaalsed suhted teiste maaletoojatega – see ongi efektiivse ning tarbijasõbraliku müügimudeli alus.

Oleme edukas Eesti ettevõte ja omame kõrgeima AAA krediidireitingut ning jõudnud sellesse staatutesesse tänu meie headele klientidele, kellele oleme pakkunud head
teenust, täpselt koostatud eelarvet ja kvaliteetset tulemust.

 

2016 aastal läbiviidud kliendirahulolu uuringu tulemusel väljastati meie firmale sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte″, mis antakse ettevõtetele, keda iseloomustab laitmatu maine nii klientide kui ka partnerite seas.

Tellides katusematerjali Katus24.ee-st, annetame igalt ostetud kaubalt % erivajadustega laste ja puuduses perede toetuseks. (MTÜ Naerata Ometi).

Katuselahendused OÜ
Reg. Nr.: 12413718
KMKR nr. EE101783035
A/a: EE032200221056752369 (Swedbank)

Klienditeenindus E-L 9.00-18.00

Tel: 55 55 40 40
E-mail:  info@katus24.ee
Jur. aadress: Papiniidu 5, Pärnu 80010

Kuidas võtta meiega ühendust?

Sul on mõni küsimus või ettepanek? Vajad abi otsustamisel ja toote valimisel? Või soovid anda tagasisidet? Kõige lihtsam, kui täidad alloleva vormi väljad, suhtled veebilehe allservas oleva vestlusakna kaudu või helistad meie klienditeeninduse telefonil 55 55 40 40 tööpäeviti 09:00 – 18:00.