Eliitehitus ja Viimistlus OÜ – kvaliteetsed katusetööd
Kasutame ainult kvaliteetseid materjale ja ei tee kvaliteedi osas järeleandmisi
Töid teostame üle Eesti

Eliitehitus ja Viimistlus OÜ on erakapitalil põhinev kõrgele kvaliteedile orienteeritud ehitusfirma, mis tegutseb üle Eesti.

Firma töölised ja juhtkond on kogenud oma valdkonnas ning omavad aastatepikkust töökogemust nii Eestis kui ka Soomes ja Norras.

Usalda katus oma ala meistritele!

Meie põhieesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga üldehitus-, katuse-, fassaadi- ja siseviimistlustöid, et täita ka kõige nõudlikumate klientide soovid. Seetõttu on firma juhtkond omandanud ehitus- ning juhtimisalaseid kogemusi üle 15 aasta, olnud tegev mitmete üldehitus- ja siseviimistlusalaste nõustamistööde ja pakkumistega. Teostame ehitustöid nii peatöövõtu-, projektijuhtimise- kui ka alltöövõtu korras, ehitame tööstus- ja büroohooneid ning eramaju “võtmed kätte” põhimõttel.

Ettevõtte põhimõtteks on teostada töid kooskõlas sõlmitud lepinguga, kvaliteetselt ja tähtaegadest kinni pidades. Meie eesmärgiks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele kiiret ja kvaliteetset ehitusteenust mõistliku hinnaga, andes töödele garantiid vastavalt Eesti seadustele.

Katusetööd

Katusetööd on meie jaoks igapäevane tegevus. Teostame töid eramajaomanikele, korteriühistutele, äri- tööstushoonetele ning teistele ettevõtetele. Ehitame ja renoveerime uusi ning vanasid lame- ja viilkatuseid. Soovi korral vahetame ka ainult vana olemas oleva katte uue vastu ja utiliseerime vana. Parim katus on see, mis ei vaja pidevalt parandamist. Selleks peavad kõik katusetööd olema lihtsalt algusest peale õigesti tehtud. Kogenud ehitaja abiga just nii lähebki. Pöördu julgelt ka juhul, kui oled hädas ebakvaliteetse töö või remonti vajava katusega – aitame isegi seal, kus teiste spetsialistide teadmised lõpevad.Kui uut katust vajava hoone vana katusekonstruktsioon on veel korralik, teostame ainult katusekatte vahetuse.

Uuri lisa Eliitehituse kontaktidelt:

Telefon:      +372 55 36 990

E-post:  info@eliitehitus.ee

Koduleht:  www.eliitehitus.ee

Eliitehitus Facebookis: www.facebook.com/eliitehitus


OÜ Eliitehitus ja Viimistlus

Aadress:   Pääsusilma 4 Tori vald, Pärnumaa

Reg. nr.: 12618113

Ehituslitsens nr.: EEH008367