Tellimistingimused

Ostu- müügiprotsess on meie e-poes väga lihtne. Tehke kaubavalik ja määrake kogus. Sisestage kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu „Lisa korvi” ning seejärel – “Vormista tellimus” Täitke lühike vorm oma kontaktandmetega ja vajuta nupule “Esita tellimus” Sinu e-posti aadressile saabub automaatne kiri tellimuse kättesaamise kohta! Vormistme tellimuse, täpsustame kauba saadavuse ja tarnetingimused. Mõne aja pärast saadame Teile ettemaksuarve samale e-posti aadressile. Teavitame arve väljastamisest ka SMS-iga Teie poolt märgitud numbrile. Peale arve tasumist paneme tellimuse töösse!

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume saata päring e-mailile katuselahendused@icloud.com . Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.

Orienteeruv tarneaeg on kirjas iga toote kirjelduses. Kui tarneaeg peaks mingil põhjusel pikenema, siis teavitame Teid sellest viivitamatult. Peale meile raha laekumist, saadame kauba välja hiljemalt 3 tööpäeva jooksul (v.a eritellimuste puhul, kus tarneaeg võib olla kuni 30 päeva).

TEENUSTE OSUTAJA ON KATUSELAHENDUSED OÜ (EDASPIDI NIMETATUD Eterniitkatus24.ee).

Hind

Kataloogis olevad hinnad on ilma transpordikuluta, eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse muuta hindu sellest ette teatamata. Kauba kohaletoimetamise hind sõltub kauba kogusest, mõõtmetest ning kohaletoimetamise sihtkohast.

Tasumine

Tellitud kauba eest saab tasuda pangaülekandega Teile saadetud pakkumise või arve alusel. Maksekorralduse selgituses palume märkida pakkumise või arve number. Toodete eest palume tasuda 5 kalendripäeva jooksul. Kui Te ei ole selle aja jooksul maksnud, siis tellimus tühistatakse.

Kauba kättesaamine, transport ja mahalaadimine

Pakume Teile järgmisi võimalusi:

1) TRANSPORT ILMA MAHALAADIMISETA. Teeme Teile transpordi pakkumise, kaup tuuakse kohale Teie soovitud aadressile. Kauba mahalaadimine toimub kauba tellija poolt, kui ei ole kokkulepitud teisiti. Saadetised kuni 30 kg toimetatakse saajale kätte, suuremad saadetised toimetatakse mahalaadimiskohta ning klient peab tagama saadetise mahalaadimise võimalikkuse sihtaadressil. Seega palume õigel ajal muretseda endale tõsteseadmed ja luua veoauto sissesõidu võimalus. Tavatranspordi hind sõltub nii kauba kaalust kui mõõtmetest. Igale tellimusele teeme eraldi pakkumise transpordile, seega tellimuse vormistamisel palume märkida aadressi ja kontaktisiku andmed. Pakkumise koos transpordi maksumusega saadame Teie poolt määratud e-postile. Tellitud kaubad saadame veofirmaga peale raha laekumist meie arvelduskontole. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Eterniitkatus24.ee ja transpordi/kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui puudub korralik sissesõidutee, klienti või kliendi esindajat ei ole kohapeal või viivitus ja arusaamatus on tingitudkliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhime tähelepanu, et vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

2) TRANSPORT MAHALAADIMISE TEENUSEGA. Võrreldes tavatranspordiga on ca 70% kallim, kaup tuuakse mugavalt kohale Teie soovitud aadressile ja laetakse maha. Kauba mahalaadimine toimub kauba vedaja poolt. Palume luua veoauto jaoks piisav sissesõidu võimalus. Igale tellimusele teeme eraldi pakkumise transpordile, seega tellimuse vormistamisel palume märkida aadressi ja kontaktisiku andmed. Pakkumise koos transpordi maksumusega ja mahalaadimisega saadame Teie poolt määratud e-posti aadressile. Tellitud kaubad saadame veofirmaga peale raha laekumist meie arvelduskontole. Eterniitkatus24.ee ja transpordi/kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui puudub korralik sissesõidutee, klienti või kliendi esindajat ei ole kohapeal või kui viivitus ja arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhime tähelepanu, et vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

3) TULETE ISE TALLINNASSE VÕI TARTUSSE KAUBALE JÄRGI (olenevalt tellitud kaubast). Peale tellimuse kinnitamist ja arve tasumist saate kauba kätte meie koostööpartnerite juurest Eterniitkatus24.ee poolt saadud volituse esitamisel. Selle võimaluse juures ei saa me kahjuks garanteerida, et kogu tellitud kauba saate kätte vaid ühest laost. Võib juhtuda, et erinevad kaubad asuvad erinevates ladudes, mis omakorda asuvad erinevates linnaosades.

NB! KUI ON ERIPAKKUMISENA PAKUTUD “TASUTA TRANSPORT”, SIIS KAUP TUUAKSE KOHALE MANDRI-EESTI PIIRES TASUTA, KUID KAUBA TAGASISAATMINE VÕI KORDUSTRANSPORDI TELLIMINE ON TASULINE. TASUTA TRANSPORT ILMA MAHALAADIMISETA.

Kaupade tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul (v.a. tellimustooted ja kiiresti riknev või vananev kaup, nt värvid, segud). Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile: katuselahendused@icloud.com

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Garantiiaeg ja kehtivus

Kõikide toodete pretensiooni esitamise aeg on 6 (kuus) kuud, alates ostukuupäevast. Esimese 6 kuu jooksul on puuduse olemuse tõendamise kohustus müüjal, peale seda tarbijal. Pretensiooni alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, häälestamine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ega selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhiste mitte täitmine. Pretensiooni esitamise aeg katkeb ning tasuta remonditeenused kaotavad kehtivuse juhul, kui toote viga on tekkinud omaniku süül ebaõige ekspluateerimise tulemusena, kasutusjuhendi mittejälgimisel või kui defektid tekkisid toote mittehoolikal hoidmisel, hooldamisel või ülekoormamisel. Pretensiooni esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil peale toote üleandmist ostjale, toote ebaõigest kasutamisest, ebaõigest paigaldamisest või toote kasutamisel selleks mitte-ettenähtud eesmärgil. Samuti ei kuulu pretensiooni alla toote regulaarsest kasutamisest tulenevate detailide normaalne kulumine ega toote sihtotstarbelise kasutamise seisukohast ebaolulised vead (kriimustused jms).

Vastutus ja vääramatu jõud

Eterniitkatus24.ee vastutab Kliendi ees Katuselahendused OÜ poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Klient vastutab Eterniitkatus24.ee ees Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud). Eterniitkatus24.ee ei kompenseeri moraalse kahju, mida võib tekitada kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames. Eterniitkatus24.ee ei kompenseeri kliendi kulusid, mis tekivad asjaolust, et klient võttis enda peale kolmandate (Eterniitkatus24.ee mittesõltuvate) isikute ees kohustusi käesolevate tingimustega vastuolus olevatel tingimustel. Eterniitkatus24.ee ei kompenseeri kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmise tagajärjena ilmnenud mittekasutatud võimalusi.

Eterniidi ladustamise tingimused

 

  1. Fiibertsementplaate ja ühendusdetaile (edaspidi tekstis – Tooted) tuleb ladustada kuivades, hästi tuulutatavates, tolmuvabades ruumides spetsiaalsetel puidust alustel vastavalt plaatide profiilile ja värvile. Värvitud Tooteid onkeelatud ladustada väljas (lahtise taeva all), kus plaate mõjutavad otseselt ilmastikutingimused. Märkus: selle nõude eiramine võib olla Toodete heledamaks muutumise või muude värvimuutuste põhjuseks.
  2. Eterniidi alust ümbritsev pakkekile ei kaitse plaate ilmastikutingimuste eest. Pakkekile eesmärk on plaadid transpordi ajaks fikseerida kaubaalusele. Peale kauba kättesaamist tuleb esmane pakkekile eemaldada. Märkus: selle nõude eiramine võib olla Toodete heledamaks muutumise või muude värvimuutuste põhjuseks.
  3. Värvimata Tooteid võib vajadusel ladustada ka välitingimustes, kuid kindlasti tuleb neid kaitsta vihma eest. Märkus: selle nõude eiramine võib olla Toodete heledamaks muutumise või muude värvitooni muutuste põhjuseks.
  4. Lahti pakitud Tooteid ei tohi ladustada pudenevate ja tolmavate ehitusmaterjalide ja kemikaalide läheduses. Kui pakend on märjaks saanud, tuleb see lahti võtta ja paigutada Tooted nii, et need saaks korralikult ära kuivada. Märkus: selle nõude eiramine võib olla Toodete heledamaks muutumise põhjuseks.
  5. Lahti pakitud Toodete tõstmisel tuleb värvitud pinda kaitsta: Toodete pakendist välja võtmisel ei tohi neid loopida, lükata ega tõmmata.  Üle 1 meetri pikkuste plaatide käsitsi tõstmisel tuleb need kätte võtta pikema külje kahest nurgast mõlemalt poolt. Märkus: selle nõude eiramine võib olla Toodete värvitud pinna mehhaanilise vigastamise põhjuseks.
  6. Keelatud on Toodete laadimine kahes kihis. Märkus: selle nõude eiramine võib olla pakendis olevate allpool olevate Toodete mehhaanilise vigastamise põhjuseks.
  7. Kui Tooteid tõstetakse kraanaga, siis on keelatud laadimisnööride kasutamine. Märkus: selle nõude eiramine võib olla Toodete mehhaanilise vigastamise põhjuseks.
  1. Toodete transportimisel tuleb need pakendada nii, et need aluselt maha ei libiseks.
  2. Laineliste plaatide lõikamisel või puurimisel tuleb tolm ära pühkida ainult kuiva lapiga. Märkus: selle nõude eiramine võib olla plaatide värvimuutuse ning heledamaks muutumise põhjuseks.
Plaate ei tohi virnastada üle kahe kihi ning ebatasasele pinnale võib asetada ainult ühe aluse. Lisaks ei tohi plaatide tirida ega vedada – neid tuleb lihtsalt tõsta ning üle meetri pikkuseid plaate tuleb tõsta kahekesi (Eterniit Klassik, Eterniit Agro L ja Eterniit Agro XL).
Eterniidi ladustamise tingimuste eiramise korral ei vastuta Katuselahendused OÜ ega Eternit Baltic võimalike komplikatsioonide eest ja ostja ei saa nõuda kahju hüvitamist või hinna alandamist.