PARIMAD PAKKUMISED

-38%

SUPERPAKKUMINE! LAOS KOHE OLEMAS! Eterniit Agro PRO P75 2500x920mm. värvimata hall (lõikamata nurkadega plaat)

26.50 16.50

Eternit Agro PRO XL P75 Hall

Lainete arv: 6
Laius: 920mm (kasulik: 873 mm)
Pikkus: 2500 mm (kasulik: 2350 mm)
Kasulik pindala: 2,05 m2
Paksus: 6,0 mm
Kaal: 34 kg

Eternit Agro PRO XL P75 –kõrgkvaliteetne  värvimata hall asbestivaba kiudtsement eterniitplaat.

Garantii tootele 30 aastat ning eluiga kuni 70 aastat.
Safety Strips® ohutustehnoloogia turvaribad teevad materjali väga vastupidavaks.
Eternit Agro PRO XL P75 hallil plaadil on nurgad lõikamata, seega sobib see plaat ka katustele, kus on palju lõikamist.

TARTU JA TALLINNA LADUDES KOHE OLEMAS

ERIPAKKUMINE

ERIPAKKUMINE

KÜSIGE PARIMAT PAKKUMIST ETERNIITKATUSE TÄISLAHENDUSELE

Eternit Baltic (Leedu)

Eternit Baltic (Leedu)

Asbestivaba ja kaasaegne eterniit on loodussõbralik, äärmiselt vastupidav ja kauakestev katusematerjal. Leedu eterniitkatus kestab tavapäraselt kuni 70 aastat ehk ligi kolmveerand sajandit ilma omadusi kaotamata. Keskkonnasõbralik eterniitplaat on reeglina valmistatud tsemendist, lubjakivist, amorfsest ränidioksiidist, tselluloosist, polüvinüülalkoholist ja veest. Erinevalt nõukogude aegsest materjalist ei sisalda kaasaegne eterniit enam tervisele ohtlikku asbesti ja selle asemel parandab plaadi tugevust ja elastsust tekstiilitööstuses tuntud polüvinüülalkoholikiud (PVA). Eterniit, tuntud ka kui kiudtsement laineplaat sisaldab mikroskoopilisi õhuvahesid, mis parandavad materjali heli- ja soojusisolatsiooniomadusi.

9 põhjust, miks eterniit on parim kaasaegne katusematerjal

  1. Eterniit on loodussõbralik materjal, mis ei sisalda enam kahjulikku asbesti ja vastab Euroopa nõuetele. Lisaks on eterniidi tootmine loodusvarasid kokkuhoidev protsess.
  2. Eternit eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katabkõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest.
  3. Leedu eterniitplaatides kasutatakse spetsiaalseid Safety Strips® ohutusribasid, mis annab hea mehaanilise tugevuse ning vastupidavuse purunemisele.
  4. Eterniit on katusele lihtsasti paigaldatav ja töötlemiseks ei ole vaja spetsiaalseid tööriistu ega eriteadmisi. Samuti on leedu eterniidil juba tehases lõigatud nurgad ning plaatidesse on puuritud ka augud, et lihtsustada paigaldamist.
  5. Eterniitplaate valmistatakse erinevas mõõdus ja erinevates värvitoonides. Eternit Gotika 585×920, Eternit Villa (Balti laine) 875×920, Eternit Klasika 1250×1130, Eternit Agro L 1750×1130, Eternit Agro XL 2500×1130
  6. Hoone renoveerimisel ja vana eterniitkatuse vahetamine uue eterniidi vastu ei vaja ehitusluba.
  7. Leedu eterniidi katmisel on kasutatud spetsiaalset karastatud CurtCoat® värvitehnoloogiat, et eterniitplaadid püsiksid kauem esindusliku välimusega. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.
  8. Eterniitkatus on vaikne ning ei kolise vihma ega rahega.
  9. Kaasaegne eterniit on tulekindel, keskkonnasõbralik ning vastupidav leelistele ja hapetele. Materjal on ka difuusne (hingav), mis kaitseb maja konstruktsioone niiskuse eest.

Eterniiti kasutatakse igasuguste hoonete katuste ehitamisel ning samuti kasutatakse suuremaid plaate fassaadide ehitamisel (nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt paigaldades). Eterniidi vastupidavuse ja hea hinna tõttu julgeme seda materjali soovitada nii era- kui ka ärikliendile.

Eternit Gotika 585 x 920mm.

Kaasaegne asbestivaba Eternit Gotika eterniit (P75 profiil) on kõige väiksemad laineplaadid, mis oma mõõtmete ja kõrgete lainetega moodustavad katusel kivikatusega sarnase välimuse. Küll aga on materjal keskkonnasõbralikum ning katuse kogumaksumusest on võrreldes kiviga võimalik säästa märkimisväärne summa.

Eternit Gotika laineplaate peetakse klassikaliseks katusematerjaliks, mistõttu neid kasutatakse nii klassikalises kui ka moodsas disainis. Eternit Leedu eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.

Eternit Gotika 585x920mm. värvivalik

ETERNIT GOTIKA 585X920MM. VÄRVIVALIK

Eternit Villa 875 x 920mm.

Asbestivaba Kaasaegne Eternit Villa (P75 profiil) eterniitplaat on üks kõige populaarsemaid katusekatteid, sest pakub hea hinna eest head tulemust. Erinevalt alternatiivsetest materjalidest töödeldakse Leedu eterniitplaadid juba tehases täielikult valmis – lõigatakse nurgad ja puuritakse augud. See omakorda kiirendab katuse katmist ning annab võimaluse säästa paigalduse pealt.

Kõikidel Leedu eterniitplaatidel on välja töötatud spetsiaalne karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et katus püsiks pikalt ilus. Väiksemad profiilid ja kõrged laiad lained annavad katusele kauni välimuse. Kõrged lained muudavad need plaadid ka tugevaks ja vastupidavaks.

Eternit Leedu eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.

Eternit Villa 875x920 mm värvivalik

ETERNIT VILLA 875X920 MM VÄRVIVALIK

Eternit Klasika 1250x1130mm.

Kaasaegne asbestivaba Eternit Klasika kaheksalainelised eterniitplaadid vastavad oma lainete kõrguse ja plaadi mõõtude poolest nõukogude ajal toodetud laineplaatidele ehk eterniidile. Ühesugune välimus tagab hoonete autentsuse. Klassik plaat sobib suurepäraselt vana eterniitkatuse renoveerimiseks või uusehitistele ja suuremate katuste ehitamiseks, sest pindade katmine toimub kiirelt ning katus saab hea välimuse. Kiudtsemendist Eternit Klasik eterniit on kõige väiksem kaheksalaineline plaat, mis kaalub 18kg ning katab 1,15m2 suuruse pinna. See eterniitplaat on piisavalt kerge, et tõsta üksi, kuid piisavalt suur, et katta suure pinnaga katus.

Plaatidel on juba tehases lõigatud nurgad, mis kiirendab katuse katmist veelgi ning võimaldab säästa paigalduse kuludest. Välja on töötatud spetsiaalne karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et värv püsiks plaadil kaua. Eternit Leedu eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.

Eternit Klasika 1250x1130mm. värvivalik

ETERNIT KLASIKA 1250X1130MM. VÄRVIVALIK

Eternit Agro L 1750x1130mm.

Kaasaegne ja asbestivaba Eternit Agro L eterniitplaat vastab oma mõõtmetelt (1130 x 1750), lainete kõrguse ja laiusega nõukogude ajal laialt kasutusel olnud eterniitplaadile. Tänu sellele ei ole katuste renoveerimisel vaja selle roovitist muuta ning töö kulgeb tunduvalt kiiremini.

Kaheksalainelised laineplaadid sobivad kõige paremini suure pindalaga katustele – majandus- ja tööstushoonetele ning asbesteterniidiga kaetud katuste renoveerimiseks. Plaatidel on juba tehases lõigatud nurgad, mis kiirendab katuse katmist veelgi ning võimaldab säästa paigalduse kuludest. Välja on töötatud spetsiaalne karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et värv püsiks plaadil kaua.

Eternit Leedu eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.

Eternit Agro L 1750x1130mm. värvivalik

ETERNIT AGRO L 1750X1130MM. VÄRVIVALIK

Eternit Agro XL 2500x1130mm.

Asbestivaba Eternit Agro XL eterniitplaadi mõõdud on 1130 x 2500 mm. Üks eterniit- ehk laineplaat katab koguni kahe ja poole ruutmeetrise pinna, mistõttu kasutakse neid eelkõige tööstushoonetel ning seintel. Agro XL uue põlvkonna kaheksalainelised plaadid vastavad oma lainete kõrguse ja laiuse poolest nõukogude ajal toodetud asbesteterniidile. Ühesugune välimus tagab hoonete autentsuse.

Plaatide identne laius lihtsustab renoveerimistöid, kuna ei ole vaja katuse konstruktsiooni ümber teha ega roovitist muuta. Eternit Leedu eterniitplaadid on kauakestev katusematerjal ja seetõttu annab tootja materjalile 30-aastase materjali kvaliteediga seotud garantii, mis katab kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Lisaks annab tootja materjalile 5-aastase värvigarantii.

Eternit Agro XL 2500x1130mm. värvivalik
Kauba kättesaamine

Kauba kättesaamine

KAUP ASUB TALLINNA LAOS

Pakume Teile järgmisi võimalusi:

1) TRANSPORT ILMA MAHALAADIMISETA. Teeme Teile transpordi pakkumise, kaup tuuakse kohale Teie soovitud aadressile. Kauba mahalaadimine toimub kauba tellija poolt, kui ei ole kokkulepitud teisiti. Saadetised kuni 30 kg toimetatakse saajale kätte, suuremad saadetised toimetatakse mahalaadimiskohta ning klient peab tagama saadetise mahalaadimise võimalikkuse sihtaadressil. Seega palume õigel ajal muretseda endale tõsteseadmed ja luua veoauto sissesõidu võimalus. Tavatranspordi hind sõltub nii kauba kaalust kui mõõtmetest. Igale tellimusele teeme eraldi pakkumise transpordile, seega tellimuse vormistamisel palume märkida aadressi ja kontaktisiku andmed. Pakkumise koos transpordi maksumusega saadame Teie poolt määratud e-postile. Tellitud kaubad saadame veofirmaga peale raha laekumist meie arvelduskontole. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Katuselahendused OÜ ja transpordi/kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui puudub korralik sissesõidutee, klienti või kliendi esindajat ei ole kohapeal või viivitus ja arusaamatus on tingitudkliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhime tähelepanu, et vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

2) TRANSPORT MAHALAADIMISE TEENUSEGA. Võrreldes tavatranspordiga on ca 70% kallim, kaup tuuakse mugavalt kohale Teie soovitud aadressile ja laetakse maha. Kauba mahalaadimine toimub kauba vedaja poolt. Palume luua veoauto jaoks piisav sissesõidu võimalus. Igale tellimusele teeme eraldi pakkumise transpordile, seega tellimuse vormistamisel palume märkida aadressi ja kontaktisiku andmed. Pakkumise koos transpordi maksumusega ja mahalaadimisega saadame Teie poolt määratud e-posti aadressile. Tellitud kaubad saadame veofirmaga peale raha laekumist meie arvelduskontole. Katuselahendused OÜ ja transpordi/kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui puudub korralik sissesõidutee, klienti või kliendi esindajat ei ole kohapeal või kui viivitus ja arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhime tähelepanu, et vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

3) TULETE ISE TALLINNASSE  KAUBALE JÄRGI. Peale tellimuse kinnitamist ja arve tasumist saate kauba kätte meie koostööpartnerite juurest Katuselahendused OÜ poolt saadud volituse esitamisel. Selle võimaluse juures ei saa me kahjuks garanteerida, et kogu tellitud kauba saate kätte vaid ühest laost. Võib juhtuda, et erinevad kaubad asuvad erinevates ladudes, mis omakorda asuvad erinevates linnaosades.