Näitan kõiki 3 tulemust

SUPERPAKKUMINE! Eterniit Fibrodah 1750x1130mm. värvimata hall

Original price was: 17.00€.Current price is: 11.50€.
LÕIGATUD NURKADEGA PLAAT Asbestivaba Ukraina Fibrodah (Ukraina) eterniit on kiudtsement laineplaat. Tootja annab materjalile kuni 10-aastase garantii, värvigarantii puudub.  Plaadi mõõdud on 1750 x 1130 mm. 
Pikkus 1750 mm
Kasulik pikkus 1550 mm
Laius 1130 mm
Kasulik laius 1050 mm
Kasulik pindala 1.63 m2
Paksus 5,8 mm
Laine kõrgus 40 mm
Kaal 23 kg
Alusel 107 tk
 

SOODUSPAKKUMINE! Eterniit Fibrodah 1750x1130mm. värvivalik

Original price was: 21.00€.Current price is: 15.50€.
LÕIGATUD NURKADEGA PLAAT Asbestivaba Ukraina Fibrodah (Ukraina) eterniit on kiudtsement laineplaat. Tootja annab materjalile kuni 10-aastase garantii, värvigarantii puudub.  Plaadi mõõdud on 1750 x 1130 mm.
Pikkus 1750 mm
Kasulik pikkus 1550 mm
Laius 1130 mm
Kasulik laius 1050 mm
Kasulik pindala 1.63 m2
Paksus 5,8 mm
Laine kõrgus 40 mm
Kaal 23 kg
Alusel 107 tk
NB! Ukraina värvitud eterniidil garanteerime värvikatte kvaliteedi laost väljastamisel.  Laost-objektile tarnel tekkinud värvivead ei kuulu hüvitamisele ja plaate tagasi ei võeta.

NB! Seoses asbestivaba eterniidi suure populaarsusega EL tarbijate hulgas, on Fibrodach toodete tarneaeg tavalisest pikem – min. 4 nädalat!

Asbestivaba Ukraina Fibrodah eterniit on kiudtsement laineplaat. Tootja annab materjalile kuni 10-aastase garantii, värvigarantii puudub. Plaadi mõõdud on 1750 x 1130 mm.
Kiudtsement on kaasaegne ja keskkonnasõbralik materjal, mida iseloomustab suur tugevus ja vastupidavus. Kiudtsemendi koostis: tsement, tugevdavad kiudained, tselluloos ja mineraalained.

Kiudtsement katuseplaadid on väga vastupidavad ilmastiku- ja keskkonnamõjudele, mis tagab katuse aastakümneid kestva eluea. Kiud- ja mineraalainete lisamine materjali kindlustab väga hea paindetugevuse ja vähendab lineaarset paisumist-kahanemist temperatuuri mõjul.

Tänu oma koostisele on kiudtsement plaatidel väga head temperatuuri- ja müra isoleerivad omadused. Kiudtsement on „hingav“ materjal, mis tagab tema kasutamisel niiskusest tekitatud kondensaadi mittetekkimise.

Kiudtsement on keskkonnasõbralik materjal, mille tootmisel ei reostata loodust kahjulike ainetega , tootmisprotsess ei jäta sekundaarset toorainet ja on täiesti ohutu.
SARIKAD JA ROOVITUS

Asbesti ja asbestivabade laineliste plaatidega katus paigaldatakse puidust roovitusele (LVL), mille sektsioon on 50 × 50 mm katusele kaldenurgaga CX40/150 mitte vähem kui 25%, CE51/177 puhul mitte vähem kui 20%.

Sarikate vaheline kaugus ei tohi olla väiksem kui 750 mm, LVL paigaldatud vahemaaga L=500–750 mm.

PLAATIDE PAIGALDAMINE

Plaatide simsi osad on ümbritsetud tugevate kuni 500 mm alustega, alus neelu all – kaks plaati 50 × 250 mm, mis on paigutatud nurga all, harja alus tehakse 60 × 120 mm ristlatist ja harjaplaat 50 × 150 mm, mis on paigaldatud tihedalt vastu sarikaid.

Plaadid tuleb asetada horisontaalsetesse ridadesse ülespoole (räästast kuni harjani). Põikisuunas võivad olla ainult lainelise (märgistatud) osa juures.

Iga ülalmainitud rida tuleb asetada alumise rea kaldele 120–200 mm olenevalt kaldenurgast.

Kui paigaldades moodustub lisaridasid (ja ülekandega ridade puhul), soovitame märkida kriidijoonega ülekande suurus (kui arvestada teise tahvli äärest ühe plaadi reas või kolmandast tahvlist – kahesuunalises plaadi reas harja suunas), kõrvalekalle plaatide rea alumisest servast ei tohi ületada ±4 mm.

Laineliste plaatide ladumise suund tuleb võtta tööjoonise põhjal, võttes arvesse valitsevat tuule suunda ehituspiirkonnas ja paigaldades plaatide kattuvad pikiservad allatuule küljele.

NURKADE LÕIKAMINE

Tavalised plaadid tuleb lõigata diagonaalselt; vastasnurkadel, räästa, harja ja ääreplaatidel peab olema lõigatud nurk.

Nurkade lõikamine peab toimuma mehhaniseeritud viisil. Lõigatud nurkade vaheline kauguspeab olema 8–10 mm.

AUKUDE PUURIMINE

Kinnitusdetailide (naelad või kruvid) paigaldamiseks puuritakse augud, mille läbimõõt on 2−3 mm suurem kui kinnitusvarraste läbimõõt.

Aukude sisse löömine on keelatud! Ilma puurimiseta naelte löömine plaatidesse vähendab nende mehaanilist tugevust rohkem kui poole võrra!

PLAATIDE KINNITAMINE

Plaat kinnitatakse sõrestiku külge pehmete padjakestega kinnituselementidega ning plaadi ja poltide kinnituselementide vahele jääv vahe tuleb hoida 3–4 mm. Kinnituselementide vaheline kaugus ei tohi olla plaatide servadest väiksem kui 60 mm.

Kinnituselement paigaldatakse 6-lainelise plaadi teisele ja viiendale lainele ning 8-lainelise plaadi puhul teisele ja seitsmendale lainele servast, mis käib harja- ja räästa plaadi ridade ning eesmise osa servade kohta ja tavalistel plaatidel teisele lainele.

Osade paigaldus esifassaadi väljaulatuvatel osadel ja neelul tuleb teha samal ajal. Tavalised plaadid tuleb paigaldada ülekandega, et vältida vee sissetungimist. Harjade ja äärte osad tuleb paigaldada pärast katuse põhialade katmist. Lihtsad äärekatted tuleb kinnitada kahe kinnituselemendiga igale osale. Harjaosade paigaldamise suund peab olema plaatide paigaldamise suunaga samasugune.

Harja osad tuleb kinnitada laineosaga harjaplaatide rea laineosaga ja ümaral osal peavad need olema kinnitatud harjalauale kahes kohas.