ETERNIITKATUSTE MÜÜK ÜLE EESTI

Kontaktinfo

Katuselahendused OÜ
Reg. Nr.: 12413718
KMKR nr. EE101783035
A/a: EE032200221056752369 (Swedbank)

Laod asuvad Tallinnas ja Tartus.

Jur. aadress: Papiniidu 5, Pärnu 80010

E-mail: info@katus24.ee

Tel. +372 55 55 40 40

Kuidas võtta meiega ühendust?

Sul on mõni küsimus või ettepanek? Vajad abi otsustamisel ja toote valimisel? Või soovid anda tagasisidet? Kõige lihtsam, kui täidad alloleva vormi väljad, suhtled veebilehe allservas oleva vestlusakna kaudu või helistad meie klienditeeninduse telefonil 55 55 40 40 tööpäeviti 09:00 – 18:00.

  Sellel lehel toome välja korduma kippuvad küsimused. Täiendame rubriiki jooksvalt.

  KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED (KKK)

  Kataloogis olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad 22% käibemaksu.

  Kaupade transpordi hind oleneb kauba kogusest, mõõtmetest ning kohaletoimetamise asukohast.

  Soovi korral saadame hiljemalt 2 tööpäeva jooksul Teile e-mailile pakkumise transpordile.

  Kui tellimine liiga keeruline tundub, siis võite vabas vormis tellimuse saata  e-mailile katuselahendused@icloud.com

  NB! Meie e-poest ei saa kaupu tellida telefoni teel, sest  tellimuse täitmiseks on vajalik täpsete andmetega  tellimus.

  Meie hinnad on keskmiselt -15% soodsamad kui konkurentidel ning müügikatted on minimaalsed. Küll aga meie eesmärk on saavutada kliendile sobivatel tingimustel tehing ning kui annab veel midagi teha, siis üritame teha seda 😉

  Selleks, et tegevuskulud madalad hoida ning Teile parimat hinda pakkuda tegutseme ainult veebipoena.

  Kaubad tellime otse tehasest. Mõned kaubad asuvad maaletoojate ladudes.

  Suurem osa kaubast on kohe laoseisus olemas, tellitavale kaubale täpsustame tarneaja.
  Tavapäraselt on tarneaeg 3-14 tööpäeva, alates makse laekumisest. Täpse tarneaja kinnitab klienditeenindus.

  Jah, meie e-poes on võimalik tellimust tasuda järelmaksuga. Tutvu järelmaksu tingimustega siit.

  Loomulikult. Me oleme oma valdkonnaga olnud turul juba rohkem kui 20 aastat ja meie eesmärk on olla siin veel kaua. Seetõttu on välistatud igasugune kliendi petmine ja andmete ära kasutamine. Meie soov on teha ostmine meie e-poest teile võimalikult mugavaks ja ostuelamus selliseks, et teil tekiks soov tagasi tulla ja vormistada veel tellimusi.

  E-poest ostetud tooteid tarnime üksnes Eesti Vabariigi piires.

  Olenevalt tellitud kaubast ja juhul, kui see kaup ei asu mõnes välismaa laos – saate ise tulla Tallinnasse või Tartusse kaubale järgi.  Peale tellimuse kinnitamist ja arve tasumist saate kauba kätte meie koostööpartnerite juurest Katus24.ee poolt saadud volituse esitamisel. Selle võimaluse juures ei saa me kahjuks garanteerida, et kogu tellitud kauba saate kätte vaid ühest laost. Võib juhtuda, et erinevad kaubad asuvad erinevates ladudes, mis omakorda asuvad erinevates linnaosades.

  Arve tuleb tellimuses edastastud e-maili ning selle alusel kehtib ka garantii. Sertifikaadid ja tootedokumentatsioonid saadame vajadusel ka e-mailile.

  Nii kiiresti kui võimalik 🙂 Küll aga tellimuse  täpse tarneaja kohta tuleb tootjalt või tarnijalt  info kauba saabumise aja kohta 1 kuni 3 tööpäeva jooksul. Mõningatel juhtudel võib see kauem aega võtta, näiteks kui on tegemist teiste riikide riiklike pühadega , on Jõulud või suvised puhkused.

  Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus oma tellimust muuta koheselt peale selle vormistamist,  kirjutades e-posti aadressil katuselahendused@icloud.com

  Paljud populaarsed tooted võivad ruttu otsa saada, kuid üritame need nii kiiresti kui võimalik uuesti müüki panna. Kui Teid huvitab mõni kindel toode, siis andke sellest meile kindlasti teada kirjutades e-posti aadressil katuselahendused@icloud.com

  Otseselt paigaldustöödega me ei tegele, kuid meie usaldusväärsed koostööpartnerid ehitavad “võtmed kätte” ja remondivad katuseid alates vana katuse eemaldusest ja lõpetades uute roovide ja katusekatte paigaldusega.

  Paigalduse hinnapakkumise saamiseks palume saata hinnapäring e-mailile katuselahendused@icloud.com , kuhu palume lisada katuse mõõtmed ning võimalusel ka katuse joonised ja pilte.

  Saame ikka – saame pakkuda katuseinspektsiooni teenust. Sel juhul tuleb kohale spetsialist, vaatab katuse üle ja koostab pakkumise töödele ja materjalidele.
  Katuseinspektsiooni käigus hinnatakse katusekatte seisukorda ning selle tulemuste järgi koostatakse vajalike tööde hinnakalkulatsioon. Teenus on tasuline.
   
  NB! Katuseinspektsiooni teenustasu tagastatakse Teile juhul, kui paigalduse pakkumine läheb läbi.
  Katuseinspektsiooni saab tellida siit.