Parima hinna garantii

Eterniitkatus24.ee pakub kliendile paremat hinda. Usume, et märgitud Parima hinnaga garantii – materjalidele saame pakkuda parimat hinda. Kui siiski leiad mõnest teisest e-poest või ehituspoest soovitud toote madalama hinnaga, ära karda meiega ühendust võtmast, sest korvame hinnavahe veelgi parema pakkumisega.

Kuidas käituda
Kui leiad Eterniitkatus24.ee-s meelepärase toote, kuid sama toote pisut soodsama hinnaga ka mõnest teisest Eesti e-poest või ehituspoest, võta meiega ühendust katuselahendused@icloud.com
Kui see pakkumine on tõendatud (kehtiv konkurendi ametlik pakkumine või tellimuse kinnitus) , pakume Sulle konkureerivast e-poest parema hinna.

Tingimused
– Parima hinna garantii raamesse kuuluvad vaid täiesti identsed tooted (sama peab olema nii värv, kaubamärk, suurus kui ka kogus).

– Parima hinna garantii tingimused ei kehti konkureeriva e-poe posti- ja transpordikuludele. See tähendab,et kui konkurent on pakkunud soodsama hinna saatmis-,posti või transpordikuludele, siis Eterniitkatus24.ee ei saa garanteerida konkurendist paremat hinda. Kuid proovime teha kõik võimaliku, et ka see hind oleks parem.

– Parima hinna garantii pakkumisse kuuluvad vaid Eesti e-poed ja ehituspoed- kelle tootevalik on kohapeal olemas (ehk siis kaup pole ettetellimisel). Teistes müügikeskkondades loodud pakkumised (nt Okidoki.ee, Osta.ee, B-turg, Facebook jm) ning välisriikide e-poed ja kauplused ei kuulu antud pakkumise raamesse.

– Parima hinna garantii raamesse ei kuulu konkureeriva e-poe sooduspakkumised ega lõpumüügi hinnad

Said konkurendi käest parima pakkumise? Kirjuta julgelt katuselahendused@icloud.com ,saada meile konkurendi pakkumine ning me teeme Teile uue pakkumise!