Näitan kõiki 3 tulemust

SUPERPAKKUMINE! Lumetõkke komplektid, värvivalik

Original price was: 340.00€.Current price is: 170.00€.
Torulumetõkke komplekt  3,0m.  Lumetõkked hoiavad ära õnnetusjuhtumeid ja vigastusi, mis on esile kutsutud katustelt langeva lume poolt, samuti kaitsevad katuseid lumekoorma eest. Nad aitavad hoida kontrolli all lume kogunemist katusele, tänu millele hoonet ümbritsev territoorium jääb ohutuks nii inimestele kui ka varale. Kõik meie talvised katuste ohutussüsteemid, redelid, lumetõkked ja katusesillad toodetakse Soomes (v.a. kolmnurksed lumetõkkeplekid). Läbikäigud katuse kalde ääre all soovitatakse kaitsta kontrollimatult langeva lume eest lumetõkke süsteemi abil. Nad on ette nähtud inimeste ohutuse tagamiseks ja ka taimede ja muu vara säilimiseks. Vastavalt Soome ehitusnormidele lumetõkked peavad olema paigaldatud katusele, kus võib oodata suurt lume kogunemist, aga ka tagamaks jalakäijate tsooni ohutust, välisuste ja autode parkimiskohti. Orima-Tuote Oy katuseohutustoodete  garantii 50 aastat! Lisainfo ORIMA katuse turvatoodete kohta: www.turvatooted.ee 3m. lumetõkke komplektis: lumetõkke torud või võrklumetõkke detail, jalad, kinnitustarvikud Standartsed värvid: Tumehall, tumepruun, punane, must, roheline, helehall, telliskivipunane

NB! Tasuta transport kehtib ostudele alates 200eur

 

ERIPAKKUMINE! Katusesilla komplektid, värvivalik

200.00270.00
  • laius 35 cm, standardpikkus 1,21 cm. ja 2,97 cm., eritellimusega 2,25 cm
  • katusesildade standardvärvid: tumepruun, tumehall, must (tellimusel on võimalikud ka teised värvitoonid)
  • reguleeritavad kinnitused sobivad igasuguse kaldenurgaga katustele
  • kinnitustevaheline maksimaalne kaugus on 1,2 m
  • pikendus ühenduselementide arvel
Orima-Tuote Oy katuseohutustoodete ja redelite garantii 50 aastat! Lisainfo ORIMA katuse turvatoodete kohta: www.turvatooted.ee Katusesilla komplektis: katusesild, silla alused, silla kinnitused, kinnituskruvid ja mutrid Standartsed värvid: Tumehall, tumepruun, punane, must, roheline, helehall, telliskivipunane

ERIPAKKUMINE! Katuseredeli komplektid, värvivalik

215.00440.00
Katuseredelid tagavad juurdepääsu katusele, nende paigaldus- ja kasutusstandardid on kindlaks määratud ehitusnormides ja ehitusreeglites. Ohutud läbipääsud on vajalikud takistamatuks juurdepääsuks katusele. Orima-Tuote Oy katuseohutustoodete ja redelite garantii 50 aastat. Lisainfo: www.turvatooted.ee Katuseredelid toodetakse Soomes, on sertifitseeritud ja vastavad Päästeameti nõuetele. Standartse katuseredeli komplektis: Redeli raam, jalad, kinnitustarvikud Standartsed värvid: Tumehall, tumepruun, punane, must, roheline, helehall, telliskivipunane

Igal majaomanikul tuleb hoolitseda selle eest, et katus oleks turvaline.

Turvalisuse tagamiseks paigaldatakse katusele lumetõkked ja spetsiaalsed katusesillad ja katuseredelid et katuse hooldustööde käigus pääseks ligi korstnate ja läbiviikude juurde.
Katuseredelid ja katusesillad on sobilikud iga katusematerjali tüübiga, välja arvatud vana eterniitkatus, mis on liiga rabe.

Tuleohutusnõuete järgi peab eramu hooldamiseks olema ohutu kohtkindel ja aastaringselt kasutatav juurdepääs korstnale – statsionaarselt kinnitatud katuseredel, astmed, katuseluuk või katusesild. Meie kliimas võib talv olla vägagi lumerohke, on kindlasti vajalik ka lumetõkete olemasolu! Vastavalt kehtivatele normidele peavad nad olema lisatarvikud projekteeritud ja ehitatud selliselt, et sobivad kokku katuse profiili ja värviga.
Katusesild muudab katusel liikumise turvalisemaks. Katusesilla paigaldus on suhteliselt lihtne-katusele kinnitatakse vastavalt katusekatteprofiilile sobiv sillakinnitus. Sillakinnitusele kinnitatakse polt-mutriga silla alus. Silla alus on perforeeritud, et erinevate katusekallete puhul oleks võimalik anda sillaplaadile horisontaalne asend.
Katuseredelid on soovitatav paigaldada siledapinnalise kattematerjaliga katustele, mille kalle on üle 7 kraadi ja karedapinnalise kattematerjaliga katusele kaldega üle 14 kraadi. Redeli on võimalus paigaldada nii katusele kui ka seinale. Seinaredel tagab turvalise tõusmise katusele.
Lumetõkked. Turvatoodete kategooriasse kategooriasse kuuluvad ka lumetõkked. Lumetõkked paigaldatakse katusele räästale orienteeruvalt kandeseina kohale. Lumetõkkeid paigaldatakse ka katuseakende kohale ja väga pikkade viilude korral mitmes reas.

Oleme tuntud Soome turvatoodete tootja Orima Tuote OY koostööpartner ja edasimüüja.
Orima-Tuote Oy katuseohutustoodete ja redelite garantii 50 aastat!

Kõik katuste ohutussüsteemid, redelid, lumetõkked ja katusesillad toodetakse Soomes, on sertifitseeritud ja vastavad Päästeameti nõuetele.
Katusesilda, katuseredeli või torudega lumetõkked on võimalus tellida paigaldusvalmis komplektina. Komplekt sisaldab lumetõkked, katusesilda või redeli ja kinnitusvahendeid.

Täpsem info ORIMA katuse turvatoodete kohta: www.turvatooted.ee