Näitan kõiki 2 tulemust

Sile eterniit / ehitusplaat TepePan

45.0060.00
EUR/plaat   Hind sisaldab käibemaksu 22% Ehitusplaat TepePan® on kõrge vastupidavusega viimistlemata kiudtsementplaat. Mõeldud kasutamiseks eelkõige ehitusplaadina ja tuuletõkkeplaadina, kuid sobib ka fassaadide, soklite, siseseinte, lagede ja põrandate katmiseks. Tegu on kiudtsemendiga, mis ei sisalda tervisele kahjulikke aineid ega eralda mürgiseid gaase, on asbestivaba ning lõhnatu. Võrreldes kipsipõhiste plaatidega on kiudtsemendil kordades kõrgem löögitaluvus  
  • TepePan® ehitusplaat vastab A1 tuleklassile.
  • Väga hea vastupidavus niiskusele ja vedelikele.
  • Vastupidav UV mõjudele.
  • Kerge töödelda ja hõlpsasti paigaldatav.
  • Vastupidav bioloogilistele ja keemilistele teguritele.
  • Kipsipõhiste plaatidega võrreldes on kiudtsemendil kordades kõrgem löögitaluvus.
  • Kahjurikindel ja mitte mädanev.
NB! Soovi korral oleme valmis kiudtsement ehitusplaate mõõtu lõikama ja ühtlasi ka viimistlema vastavalt kliendi soovile. Ladu asub Tallinnas. Pakume transporti üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. Orienteeruv tarneaeg 3 kuni 10 tööpäeva.

Ehitusplaat TepePan® on kõrge vastupidavusega viimistlemata kiudtsementplaat.

Mõeldud kasutamiseks eelkõige ehitusplaadina ja tuuletõkkeplaadina, kuid sobib ka fassaadide, soklite, siseseinte, lagede ja põrandate katmiseks.

Tegu on kiudtsemendiga, mis ei sisalda tervisele kahjulikke aineid ega eralda mürgiseid gaase, on asbestivaba ning lõhnatu. Võrreldes kipsipõhiste plaatidega on kiudtsemendil kordades kõrgem löögitaluvus

TepePan® ehitusplaat vastab A1 tuleklassile.
Väga hea vastupidavus niiskusele ja vedelikele.
Vastupidav UV mõjudele.
Kerge töödelda ja hõlpsasti paigaldatav.
Vastupidav bioloogilistele ja keemilistele teguritele.
Kipsipõhiste plaatidega võrreldes on kiudtsemendil kordades kõrgem löögitaluvus.
Kahjurikindel ja mitte mädanev.

Materjali viimistlemiseks sobivad nii värv, tapeet, tekstuurkate, vineer, veebaasil ja vetthülgavad lakid kui ka polüuretaanlakid.

Kõik välispindadele suunatud lakid on sobilikud ka sisetingimustes kasutamiseks. Parimaks katmislahenduseks soovitame akrüülvärve.