Showing all 3 results

Kuva küljemenüü
-45%
Sulge

Mittehingav armeeritud aluskate A-Kate 60m2

65.00 36.00
Standartne ja enimkasutatav mittehingav aluskate. Ventileeritud, kalletega sh. täisroovitusega katustele. Katusekatte alla, isolatsiooni kaitseks. Ilmastiku- ja rebenemiskindel.
Kaal 100 g/m²
Rulli suurus, hind 1,5 m x 40 m = 60 m²
Ladu asub Tallinnas. Pakume transporti üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. Kauba kohaletoimetamise hind üle Eesti on ainult 7€.  Orienteeruv tarneaeg 1 kuni 3 tööpäeva.  
-20%
Sulge

Anticon D. 130gr. hingav aluskate 60m2

100.00 80.00
Anticon D. on väga tugev 3-kihiline UV-kaitsega, kõrge auru läbilaskevõimega veekindel aluskate. Kaks polüpropüleenkanga kihti annavad tootele suurepärase tugevuse, venivuse ja võime taluda paigaldamisel tekkivat koormust. Paigaldamise lihtsustamiseks on aluskatte pind töödeldud peegeldumiskindlaks. Kangakihid on lamineeritud mikropoorse spetsiaalkilega. Ventileeritud, kalletega sh. täisroovitusega katustele. Ilma teibita.
Materjali võib paigalda otse soojustuse vastu.
Pikkus 40 m
Laius 1500 mm
Pindala 60 m2
Mass 130 g/m2
Ladu asub Tallinnas. Pakume transporti üle Eesti, sõltumata objekti asukohast. Kauba kohaletoimetamise hind üle Eesti on ainult 7€.  Orienteeruv tarneaeg 1 kuni 3 tööpäeva.
-39%
Sulge

Hingav aluskate Mastermax Premium SA2 150gr. hingav aluskate + 2 x liimiriba

220.00 135.00
Kolmekihiline hingav katusemembraan isoleeritud ventileeritavatele kaldkatustele.  Mitmekihiline, kõrge auru läbilaskevõimega aluskate. Ventileeritud viilkatustele sh. täisroovitusega katustele. Kõrge rebenemiskindlus. UV-kiirguse kindel 3 kuud. 2 x iseliimuva teibiga. Materjali võib paigalda otse soojustuse vastu. Membraanide kindla kinnituse garanteerib ainult kahe kleeplindi kokkukleepimine – see ühendab membraanid tõhusalt mis tahes tingimustes: kõrge niiskuse puhul, vihma ja tuulega, madalatel temperatuuridel ja tugevasti määrdunud membraanipindade korral. Mastermax Premium SK2 hoiab ära tuule puhumise membraanide vahele, soojustuse märgumise ja soojuskaod soojustuse külmas õhus jahtumise tõttu. Eelised
 • kinnitamine mis tahes ilmastikutingimustes
 • katuse tõhus isolatsioon
 • kaitse tuule ja niiskuse eest
 • soojusenergia säästmine
 • võib paigalda otse soojustuse vastu.
  .
  Kaal:  ca. 150 g/m²
  Auru läbilaskvus:  ca. 3000 g/m²/24h
  Sd koefisient:  ca. 0,03 m
  UV-kindlus:  3 kuud
  Rulli mõõtmed:  1,5 m x 50 m = 75 m2

Katuse ülesanne on hoida maja kuivana. See peab maja kaitsma vihmavalingute eest ning vastu pidama teistelegi rasketele ilmastikuoludele, nagu tugev tuul ja suured temperatuurikõikumised.

Katuse aluskatteid toodetakse 2 põhitüüpi – hingavad ja mittehingavad aluskatted.

Mittehingav aluskate juhib vee ainult katuselt ära ning seda kasutatakse külmade ventileeritud pööningutega katuste puhul või soojustatud katustel, kui soojustuse ja aluskatte vahele on jäetud õhuvahe.

Hingav ehk difuussne aluskate koosneb mitmest kihist, mille üks olulisem osa on spetsiaalse riidega kaetud auru läbilaskev membraan. Katva kanga ülesanne on kaitsta hingavat membraani vigastuste eest ja seista vastu ilmastikule. Sellist aluskatet on võimalik paigaldada otse sarikatele, seejärel paigaldatakse distantsliist, roov ja katusekate. Sarika­vahe saab täita soojustusmaterjaliga, surudes selle tihedalt vastu pingule tõmmatud aluskatet.Hingavate aluskatete paigaldamisel tuleb tähelepanu pöörata paanide omavahelisele kokkukleepimisele (parima liimumise tagavad 2 teibiga aluskatted, kus teip surutakse vastu teist teipi), mis tagavad aluskatte töötamise tuuletõkkena ja aitab katuse maksumuses kokku hoida. Kasutades hingavaid aluskatteid, ei ole vajadust tuuletõkkeplaadi ega tuulutusprussi järgi, mis praegu levinuima katusekonstruktsiooni kile­taolise ja mittehingava aluskattematerjali puhul peavad olema.

Aluskatte kilede kasutamisel tuleb jälgida ka toote kaalu – mitu grammi kaalub kile m2. Tavaliselt kaaluvad katuse aluskatted 70-90g/m2 mida väiksem kaal, seda odavama ja õhema tootega on tegu. Aurutõketeks kasutatakse armeeritud kilesid kaaluga alates 200g/m2 . Aluskatte üks olulisi näitajaid on selle rebenemiskindlus ja UV-stabiliseeritus, mistõttu see kannatab pikka aega päikesekiirgust.